Başkan Yardımcıları

Başkan Yardımcıları

 • Adı Soyadıİsmail GÜNGÖR
 • ÜnvanıBaşkan Yardımcısı
 • MesleğiYönetici

2002 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde göreve başladı. İki yıl süreyle Kontrol Mühendisi olarak görev yaptıktan sonra 2004-2006 yılları arasında ihale işleri sorumlusu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu‘na göre yapılan ihalelerin tamamında İhale Komisyonu üyeliklerinde ve Geçici/Kesin Kabul komisyonlarında görev aldı. 01.07.2006 tarihinden itibaren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Daire Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürü görevini yürütmekte iken Aralık 2017 tarihinde Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı olarak göreve başladı.

2019 yılı itibarıyla Talas Belediyesinde Başkan Yardımcılığı görevini yürüten İsmail GÜNGÖR, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • Adı SoyadıEtem MEZGİTLİ
 • ÜnvanıBaşkan Yardımcısı
 • MesleğiYönetici

1963 yılında Kayseri İli, Pınarbaşı İlçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğretimini Kayseri'de tamamladıktan sonra 1984 yılında Akdeniz Üniversitesi Harita Kadastro Bölümünden 2014 yılında İşletme Fakültesinden mezun oldu.

10 Yıl serbest çalıştıktan sonra 1994 yılında Melikgazi Belediyesinde çalışmaya başlayan Mezgitli, Melikgazi Belediyesinde Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2019 yılından itibaren Talas Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir 

 • Adı SoyadıCüneyt DALGIÇ
 • ÜnvanıBaşkan Yardımcısı
 • MesleğiYönetici

 • Adı SoyadıKoray KÖK
 • ÜnvanıBaşkan Yardımcısı
 • MesleğiÇevre Mühendisi

1971 yılında Kırıkkale’de doğdu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden 1994 yılında mezun oldu.

Mesleki hayatına 1993 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi ve TUBİTAK iş birliğinde gerçekleştirilen çeşitli projelerde görev alarak başladı.

Yedek Subay olarak tamamladığı askerlik vazifesinin ardından, 1995 – 1997 yılları arasında; özel sektörde otopark ve sinyalizasyon sistemleri ve çevre planlamaları konularında faaliyet gösteren Türk ve Türk-Alman firmalarında İşletme Müdürü ve Proje Yürütücülüğünü üstlendi.

1997 – 2000 yılları arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kayseri İl Çevre çeşitli şubelerde kontrol mühendisliği yaptı.

2000 – 2009 yılları arasında Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nde Temizlik İşleri, Sağlık İşleri, İdari ve Mali İşler, Satın Alma, Hukuk İşleri gibi müdürlüklerde kontrol mühendisi ve yönetici olarak görev yaptı.

2009 – 2010 yılları arasında Eskişehir İl Özel İdaresinde Etüt, Plan ve Projeler, Ruhsat Şube Müdürlüklerinde mühendis olarak çalıştı.

2010 – 2020 yılları arasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığında Çevre Hizmetleri Şube Müdürü, İl Mahalli Çevre Kurulunda Kurum Temsilcisi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED, Sıfır Atık Yönetimi Kurum Temsilcisi, Belediye şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi/Temsilcisi ve Kayseri Adliyelerinde Bilirkişi olarak görev yaptı.

Çeşitli üniversitelerde Çevre, Yenilenebilir Enerji Sistemleri vb. konularda lisans, yüksek lisans ve doktora çalışmaları kapsamında öğrencilere yönlendirici/danışmanlık yaptı.

2020 yılı Ocak ayından itibaren Talas Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Koray KÖK evli ve 1 çocuk babasıdır.