×
TALAS'TA VERGİ ÖDEME KOLAYLIĞI

Talas Belediyesi’nde ‘Emlak ve Çevre Temizlik’ vergilerinin 2. taksit ödemeleri devam ediyor. 30 Kasım Çarşamba Günü’nün ödemeler için son tarih olduğunu hatırlatan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, vatandaşlara ödemelerini son güne bırakmama çağrısında bulundu.

2022 yılı Emlak ve Çevre Temizlik vergisinin 2. taksit ödemesine ilişkin kısa bir açıklamada bulunan Başkan Mustafa Yalçın, işlemlerde yoğunluk oluşmaması ve vatandaşların zorluk yaşamaması için veznelerin mesai saatlerinin de yeniden ayarlandığını belirtti. Talas Belediyesi hizmet binasında bulunan vezneler, 19-30 Kasım tarihleri arasında mükellefler için hafta sonu da hizmet vermeye devam edecek.

‘ÖDEMELER HEM ONLİNE HEM VEZNEDEN’

 Ödemelerin gerçekleştirilebileceği 19-30 Kasım tarihleri arasında veznelerin kapanış saatinin hafta içi 08.00-19.00 saatleri olarak belirlendiğini ifade eden Başkan Yalçın, “Hafta sonu da hizmet verecek vezneler Cumartesi ve Pazar günleri 09.00-16.00 saatleri arasında açık olacak. Ayrıca online ödeme sistemiyle de vatandaşlarımız www.talas.bel.tr adresinden ödemelerini gerçekleştirebilirler” dedi.


Son Düzenleme Tarihi : 18 Kasım 2022 14:15