Haberler

TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR SEZONU AÇTI

2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek temsilcimiz Talasgücü Belediyespor sezonu açtı. Onursal başkan ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, oyunculara ve teknik heyete baklava ikram ederek, “Sezona tatlıyla başlayıp tatlı bitirelim.” dedi.

Tesislerde yapılan ilk antrenmanla çalışmalarına başlayan sarı lacivertlileri, onursal başkan ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ziyaret etti. Kulüp Başkanı Cafer Nalbant’ın karşıladığı Başkan Yalçın, teknik heyet ve oyunculara başarı dileyerek, “Şuanda ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Artık sizlerin daha yakın destekçiniz olacağız. Sizlerin de elinizden geleni yapacağınızdan eminiz. Allah huzurumuzu bozdurmasın, devletimize zeval vermesin.” ifadelerini kullandı.

Oyunculara seslenen Başkan Yalçın, “Kazasız belasız, başarılı bir sezon diliyorum. Ailelerinizle birlikte mutluluklar diliyorum. Yeni yönetimimize, teknik heyetimize ve siz değerli oyuncularımıza başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Konuşmasının ardından Başkan Yalçın, teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulundu.

Talasgücü Belediyespor’da önceki gün 5’i dış, 10’u iç ve 9’u U19 takımından olmak üzere 24 oyuncuyla sözleşme imzalanmıştı.

Fotoğraf Galerisi