Haberler

REŞADİYE’DE ASFALT ÇALIŞMASI

Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri Reşadiye Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bu yıl Talas’ın hizmette devrim yaşadığını söyledi.

Talas Belediyesi kırsal mahallelerde başlattığı “Belediye Mahallenizde” çalışması ile büyük takdir ve beğeni topladı. Sosyal ve kültürel programlarla şehir hayatına renk katan Talas Belediyesi gerçekleştirdiği teknik hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Üretim ve seriminin tamamını kendi personeli ve iş makinalarıyla gerçekleştiren belediye ekipleri, altyapısını tamamladığı yolları asfaltla buluşturuyor.

Reşadiye Mahallesi Mehmet Akif Caddesi’nde 1 kilometrelik yolun asfaltını tamamlayarak devamında Arif Sokak’ta 500 metrelik yolun asfaltına başladıklarını söyleyen Başkan Mustafa Yalçın, asfalt sezonunu iyi değerlendirdiklerini belirtti.

Reşadiye Mahallesi’nin yeni gelişen bölgelerinde hızlı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden başkan Mustafa Yalçın, “Bin 200 ton asfalt kullanarak 6 metre genişliğinde ve toplamda bin 500 metre uzunluğunda iki yolumuzun altyapı çalışmalarını tamamlayarak asfaltını seriyoruz. Vatandaşımızın konforu ve rahat ulaşımı için elimizden gelen gayreti gece gündüz gösteriyoruz. Bu yıl Talas her alanda belediyecilik hizmetlerinde devrim yaşıyor. Sosyal, kültürel ve teknik hizmetlerimizi vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmetlerimiz günü kurtaran değil, Talas’ın geleceği ve gelecek nesillerimizin de istifade edeceği kalıcı yatırımlar olarak bakmaktayız.” dedi.  

Fotoğraf Galerisi